Harmonogram odbioru odpadów

Zakres działalności

Spółka "EKO-REGION" to firma świadcząca usługi w zakresie szeroko rozumianej gospodarki odpadami. Założona została w marcu 2000 roku głównie z inicjatywy Powiatu Bełchatowskiego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz przy wsparciu kilkunastu innych samorządów województwa łódzkiego.

Spółka posiada mocną pozycję na rynku podmiotów zajmujących się gospodarką odpadami. Ciągle udoskonalamy nasz system obsługi klientów.

Szeroka oferta świadczonych przez "EKO-REGION" usług począwszy od odbioru odpadów komunalnych i przemysłowych, poprzez rekultywację składowisk, a skończywszy na sporządzaniu ekologicznych programów inwestycyjnych, zasługuje na uwagę. Dobra kondycja finansowa, nowoczesne zaplecze sprzętowe, własne składowiska odpadów oraz działania zgodne z obowiązującymi przepisami i zasadami ochrony środowiska, upoważniają nas do zaoferowania współpracy innym samorządom i podmiotom.

Proponujemy dobre ceny, dogodne formy płatności i terminowe odbiory. Wierzymy, iż będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług. Czekamy na Wasz telefon i zapraszamy do współpracy.