Miasto Pabianice 2017

Data: 22.12.2016 21:00

Powiat: Pabianicki


Miasto Pabianice - harmonogramy odbioru odpadów w okresie 01.01 - 31.03.2017r.


Uwaga.
Aby uzyskać szczegółowy harmonogram dla danej ulicy - proszę wybrać odpowiedni numer kalendarza.
ABY WYSZUKAĆ ULICĘ, WCIŚNIJ RAZEM PRZYCISKI „CTRL” ORAZ „F” I WPISZ NAZWĘ

MiejscowośćUlicaZabudowa jednorodzinnaZabudowa wielorodzinnaZabudowa niezamieszkała
SegregującyNiesegregującyWysokaPozostała
PabianiceKunickiego1728194122
PabianiceŁaska8496124
PabianiceSosnowa8194122
PabianiceWęglowa
PabianiceWrzosowa
PabianiceDrewnowska27792120
PabianiceJutrzkowicka37389100130
PabianiceKilińskiego
PabianiceŚniadeckiego
PabianiceEwangelicka4
PabianiceJana Pawła II
PabianiceOrla
PabianicePułaskiego58799128
PabianiceŚw. Jana
PabianiceWileńska691101133
PabianiceKrzywa78597126
PabianiceSpokojna
PabianicePietrusińskiego8
PabianiceCiepła9125
PabianiceKapliczna8698127
PabianiceKresowa8597125
PabianiceMłynarska
PabianiceModrzewiowa
PabianicePiaskowa8698127
PabianiceSikorskiego8597125
PabianiceJasna1089100131
PabianicePogodna
PabianicePolna
PabianiceChłodna117487104138
PabianiceKwiatowa
PabianiceOgrodowa
PabianiceRóżana
PabianiceTraugutta
PabianiceTulipanowa
PabianiceKręta1285102134
PabianiceLazurowa
PabianiceLetnia
PabianiceMiętowa
PabianicePrzyjazna
PabianiceRadosna
PabianiceSzczęśliwa
PabianiceWidzewska
PabianiceWitosa
PabianiceZachodnia
PabianiceZdrojowa
Pabianice20-go Stycznia13135
PabianiceBorowa
PabianiceChmielna
PabianiceCiasna
PabianiceDziałkowa
PabianiceGraniczna
PabianiceJesienna
PabianiceKolonijna
PabianiceNowowolska
PabianiceStara
PabianiceZakole
PabianiceŻwirowa
PabianiceLutomierska1479104140
PabianiceKarniszewicka1575110147
PabianiceRydzyńska1677108144
PabianiceGrunwaldzka177689117161
PabianiceLecznicza
PabianiceKamienna18
PabianiceKrakowska
PabianicePołudniowa
PabianiceBociania1987115158
PabianiceLeśna
PabianicePodmiejska
PabianiceTęczowa
PabianiceCmentarna2089117161
PabianiceŚrednia
PabianiceGajowa2187115158
PabianiceGruntowa
PabianiceJaśminonwa
PabianiceKąkolowa
PabianiceLaskowa
PabianiceLeszczynowa
PabianiceLisia
PabianiceLiściasta
PabianiceMakowa
PabianiceMorwowa
PabianicePoziomkowa
PabianiceTatarkowa
PabianiceTrawiasta
PabianiceChmielowa22
PabianiceCisowa
PabianiceJarzębinowa
PabianiceJodłowa
PabianiceKasztanowa
PabianiceŁubinowa
PabianiceMalinowa
PabianiceModrakowa
PabianiceNiska
PabianiceOlszynowa
PabianiceOrna
PabianicePiątkowska
PabianiceSłonecznikowa
PabianiceWiązowa
PabianiceRzgowska2386114156
Pabianice15-go Pułku Wilków24727993121
PabianiceHermanowska8194122
PabianiceHetmańska
PabianiceHusarska
PabianiceKasztelańska
PabianiceMiodowa
PabianicePawia
PabianiceRycerska
PabianiceSkośna
PabianiceSkrajna
PabianiceUłańska
PabianiceZagajnikowa
PabianiceWiejska25123
PabianiceLudowa268395124
PabianiceMoniuszki8194122
PabianiceOdrodzenia8395124
PabianicePrzejazd8194122
PabianiceRobotnicza8496124
PabianiceSzarych Szeregów8395
PabianiceZamkowa8496
PabianiceNiecała278994122
PabianiceWaltera Janke287792120
PabianiceMokra
PabianicePopławska
PabianiceSienna
PabianiceSmugowa
PabianiceŚwietlickiego
PabianiceWajsówny
PabianiceŻytnia
PabianiceBugaj29
PabianiceWąska
PabianiceOkulickiego30119
PabianiceParkowa317389100132
PabianiceSportowa
PabianiceWolnościowa
PabianiceBardowskiego32130
PabianicePróżna
PabianiceSempołowskiej
PabianiceTrębacka
PabianiceZacisze117
PabianiceBagatela337999129
PabianiceBohaterów3487128
PabianiceWaryńskiego
PabianiceSienkiewicza35129
PabianiceNarcyza Gryzla368597125
PabianiceNawrockiego
PabianiceBoczna37
PabianicePiotra Skargi3877126
PabianiceBóźniczna3985125
PabianiceWodna4089100131
PabianiceCicha417481106142
PabianiceKonopnickiej
PabianiceMatejki
PabianiceArmii Krajowej4279104138
PabianiceGłowackiego87
PabianiceKolejowa79
PabianiceMickiewicza
PabianicePoniatowskiego
PabianiceProsta87
PabianicePszeniczna
PabianiceReymonta79
PabianiceSłowackiego
PabianiceSpółdzielcza87
PabianiceZgoda
PabianiceŻelazna
PabianiceŻeromskiego79
PabianiceBroniewskiego (PSM)4388105141
PabianiceŁąkowa81106142
PabianiceMariańska89
PabianiceNarutowicza87104138
PabianicePiękna89106142
PabianicePowstańców Warszawy79104138
PabianiceSkłodowskiej91107143
PabianiceŚwiętokrzyska89106142
PabianiceWidok81
PabianiceWierzbowa
PabianiceWyspiańskiego89
PabianiceWyszyńskiego88105141
PabianiceŻabia81106142
PabianiceŻurawia81
PabianiceGrota Roweckiego4485102135
PabianicePartyzancka4587104139
PabianiceKonstantynowska4686103136
PabianiceMostowa85102134
PabianiceRypułtowicka
PabianiceSzkolna
PabianiceBaczyńskiego47135
PabianiceJaszuńskiego
PabianiceModra
PabianiceMyśliwska
PabianiceOsiedlowa
PabianicePodgórna
PabianiceProsnaka
PabianiceSpacerowa
PabianiceSporna
PabianiceSzpitalna
PabianiceWschodnia
PabianiceBarucha4877
PabianiceBatorego78103137
PabianiceDębowa87104139
PabianiceGarncarska78103137
PabianiceKonopna
PabianiceMajdany
PabianicePółnocna77102135
PabianiceSejmowa78103137
PabianiceŻwirki i Wigury
PabianicePiłsudskiego4975109146
PabianiceŚw. Rocha79110149
PabianiceDąbrowskiego5091112152
PabianiceKochanowskiego84
PabianiceNowa81111151
PabianiceOstatnia84112152
PabianiceTkacka81111151
PabianiceToruńska84112152
PabianiceWysoka81111151
PabianiceCedrowa5179110148
PabianiceDereniowa
PabianiceBracka5277108145
PabianiceDolna85
PabianiceGawrońska77
PabianiceMała
PabianiceOssowskiego85
PabianiceKościelna5377
PabianicePodleśna5485
PabianiceGlebowa5579110148
PabianiceBrzoskwiniowa56149
PabianiceCyprysowa
PabianiceCzereśniowa
PabianiceGdańska77108145
PabianiceKsiężycowa79110149
PabianiceNieduża
PabianiceOliwkowa
PabianiceSkładowa
PabianiceSzynkielewska
PabianiceŚliwkowa
PabianiceWarzywna
PabianiceWiśniowa
PabianiceWspólna
PabianiceBatalionów Chłopskich57150
PabianiceRolnicza58148
PabianiceGrobelna5977108145
PabianicePoprzeczna
PabianiceSobieskiego
PabianiceStary Rynek78109146
PabianiceSzewska77108145
PabianiceGrabowa607689117161
PabianicePCK
PabianiceTadeusza Świątka
PabianiceTargowa
PabianiceKolbego61
PabianiceKościuszki87115159
PabianiceMielczarskiego6282118162
PabianicePomorska
PabianiceZielona80116160
PabianiceEichlera6387115158
PabianiceBukowa64
PabianiceJałowcowa
PabianiceKalinowa
PabianiceOrganizacji WiN
PabianiceOrzechowa
PabianiceOsikowa
PabianiceŚwierkowa
PabianiceDobra6585113153
PabianiceSłoneczna
PabianiceSybiraków
PabianiceWillowa
PabianiceWiosenna
PabianiceZaradzyńska
PabianiceKazimierza66154
PabianiceKopernika
Pabianice3-go Maja (PSM)6777155
PabianiceAkacjowa6887115159
PabianiceBrauna
PabianiceBrzozowa
PabianiceGromadzka
PabianiceJaworowa
PabianiceJesionowa
PabianiceKlonowa
PabianiceŁączna
PabianiceNapierskiego
PabianiceTopolowa
PabianiceŻytowicka
PabianiceŻniwna69158
PabianiceWarszawska7078114157
PabianiceWidzewska 1-7A86
PabianiceBystra7185113155
PabianiceFamilijna
PabianiceKsawerowska
PabianiceNastrojowa
PabianiceAgrestowa164738799166
PabianiceŁukowa
PabianiceTorowa90165167

Oznaczenie sadu: Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział KRS Nr 0000005790.
REGON: 590765381, NIP 769-19-17-979, Wysokość kapitału zakładowego: 57.988.400,00 zł
"EKO-REGION" sp. z o.o. - ul. Bawełniana 18, 97-400 Bełchatów, tel. (044) 633 08 15, fax (044) 633 08 19