Miasto Pabianice 2017

Data: 19.04.2017 14:26

Powiat: Pabianicki


Miasto Pabianice - harmonogramy odbioru odpadów w okresie 01.04 - 31.12.2017r.


Uwaga.
Aby uzyskać szczegółowy harmonogram dla danej ulicy - proszę wybrać odpowiedni numer kalendarza.
ABY WYSZUKAĆ ULICĘ, WCIŚNIJ RAZEM PRZYCISKI „CTRL” ORAZ „F” I WPISZ NAZWĘ

MiejscowośćUlicaZabudowa jednorodzinnaZabudowa wielorodzinnaZabudowa niezamieszkała
SegregującyNiesegregującyWysokaPozostała
PabianiceKunickiego1728093120
PabianiceŁaska8395121
PabianiceSosnowa8093120
PabianiceWęglowa
PabianiceWrzosowa
PabianiceDrewnowska27792119
PabianiceJutrzkowicka3738999128
PabianiceKilińskiego
PabianiceŚniadeckiego
PabianiceEwangelicka4
PabianiceJana Pawła II
PabianiceOrla
PabianicePułaskiego58698125
PabianiceŚw. Jana
PabianiceWileńska691101132
PabianiceKrzywa78496123
PabianiceSpokojna
PabianiceAgrestowa88698127
PabianiceŁukowa
PabianiceTorowa90100131
PabianicePietrusińskiego98496123
PabianiceCiepła10122
PabianiceKapliczna8597124
PabianiceKresowa8496122
PabianiceMłynarska
PabianiceModrzewiowa
PabianicePiaskowa8597124
PabianiceSikorskiego8496122
PabianiceJasna118999129
PabianicePogodna
PabianicePolna
PabianiceChłodna127486104137
PabianiceKwiatowa
PabianiceOgrodowa
PabianiceRóżana
PabianiceTraugutta
PabianiceTulipanowa
PabianiceKręta1384102133
PabianiceLazurowa
PabianiceLetnia
PabianiceMiętowa
PabianicePrzyjazna
PabianiceRadosna
PabianiceSzczęśliwa
PabianiceWidzewska
PabianiceWitosa
PabianiceZachodnia
PabianiceZdrojowa
Pabianice20-go Stycznia14134
PabianiceBorowa
PabianiceChmielna
PabianiceCiasna
PabianiceDziałkowa
PabianiceGraniczna
PabianiceJesienna
PabianiceKolonijna
PabianiceNowowolska
PabianiceStara
PabianiceZakole
PabianiceŻwirowa
PabianiceLutomierska1579104139
PabianiceKarniszewicka1675110146
PabianiceRydzyńska1777108143
PabianiceGrunwaldzka187689117159
PabianiceLecznicza
PabianiceKamienna19
PabianiceKrakowska
PabianicePołudniowa
PabianiceGajowa2086115156
PabianiceGruntowa
PabianiceJaśminonwa
PabianiceKąkolowa
PabianiceLaskowa
PabianiceLeszczynowa
PabianiceLisia
PabianiceLiściasta
PabianiceMakowa
PabianiceMorwowa
PabianicePoziomkowa
PabianiceTatarkowa
PabianiceTrawiasta
PabianiceChmielowa21
PabianiceCisowa
PabianiceJarzębinowa
PabianiceJodłowa
PabianiceKasztanowa
PabianiceŁubinowa
PabianiceMalinowa
PabianiceModrakowa
PabianiceNiska
PabianiceOlszynowa
PabianiceOrna
PabianicePiątkowska
PabianiceSłonecznikowa
PabianiceWiązowa
PabianiceRzgowska2285114154
PabianiceBociania2386115156
PabianiceLeśna
PabianicePodmiejska
PabianiceTęczowa
PabianiceCmentarna2489117159
PabianiceŚrednia
Pabianice15-go Pułku Wilków25727993120
PabianiceHermanowska80
PabianiceHetmańska
PabianiceHusarska
PabianiceKasztelańska
PabianiceMiodowa
PabianicePawia
PabianiceRycerska
PabianiceSkośna
PabianiceSkrajna
PabianiceUłańska
PabianiceZagajnikowa
PabianiceWiejska26
PabianiceLudowa278294121
PabianiceMoniuszki8093120
PabianiceOdrodzenia8294121
PabianicePrzejazd8093120
PabianiceRobotnicza8395121
PabianiceSzarych Szeregów8294
PabianiceZamkowa8395
PabianiceNiecała288993120
PabianiceMokra297792119
PabianicePopławska
PabianiceSienna
PabianiceSmugowa
PabianiceŚwietlickiego
PabianiceWajsówny
PabianiceWaltera Janke
PabianiceŻytnia
PabianiceBugaj30
PabianiceWąska
PabianiceOkulickiego31
PabianiceParkowa32738999130
PabianiceSportowa
PabianiceWolnościowa
PabianiceBardowskiego33128
PabianicePróżna
PabianiceSempołowskiej
PabianiceTrębacka
PabianiceZacisze117
PabianiceBagatela347998126
PabianiceBohaterów3586125
PabianiceWaryńskiego
PabianiceSienkiewicza36126
PabianiceNarcyza Gryzla378496122
PabianiceNawrockiego
PabianiceBoczna38
PabianicePiotra Skargi3977123
PabianiceBóźniczna4084122
PabianiceWodna418999129
PabianiceCicha427480106141
PabianiceKonopnickiej
PabianiceMatejki
PabianiceArmii Krajowej4379104137
PabianiceGłowackiego86
PabianiceMickiewicza79
PabianicePoniatowskiego
PabianiceProsta86
PabianicePszeniczna
PabianiceReymonta79
PabianiceSłowackiego
PabianiceSpółdzielcza86
PabianiceStaszewskiego79
PabianiceZgoda86
PabianiceŻelazna
PabianiceŻeromskiego79
PabianiceBroniewskiego4487105140
PabianiceŁąkowa80106141
PabianiceMariańska89
PabianiceNarutowicza86104137
PabianicePiękna89106141
PabianicePowstańców Warszawy79104137
PabianiceSkłodowskiej91107142
PabianiceŚwiętokrzyska89106141
PabianiceWidok80
PabianiceWierzbowa
PabianiceWyspiańskiego89
PabianiceWyszyńskiego87105140
PabianiceŻabia80106141
PabianiceŻurawia
PabianiceGrota Roweckiego4584102134
PabianicePartyzancka4686104138
PabianiceKonstantynowska4785103135
PabianiceMostowa84102133
PabianiceRypułtowicka
PabianiceSzkolna
PabianiceBaczyńskiego48134
PabianiceJaszuńskiego
PabianiceModra
PabianiceMyśliwska
PabianiceOsiedlowa
PabianicePodgórna
PabianiceProsnaka
PabianiceSpacerowa
PabianiceSporna
PabianiceSzpitalna
PabianiceWschodnia
PabianiceBarucha4977
PabianiceBatorego78103136
PabianiceDębowa86104138
PabianiceGarncarska78103136
PabianiceKonopna
PabianiceMajdany
PabianicePółnocna77102134
PabianiceSejmowa78103136
PabianiceŻwirki i Wigury
PabianicePiłsudskiego5075109145
PabianiceŚw. Rocha79110148
PabianiceDąbrowskiego5191112150
PabianiceKochanowskiego83
PabianiceNowa80111149
PabianiceOstatnia83112150
PabianiceTkacka80111149
PabianiceToruńska83112150
PabianiceWysoka80111149
PabianiceCedrowa5279110147
PabianiceDereniowa
PabianiceBracka5377108144
PabianiceDolna84
PabianiceGawrońska77
PabianiceMała
PabianiceOssowskiego84
PabianiceKościelna5477
PabianicePodleśna5584
PabianiceGlebowa5679110147
PabianiceBrzoskwiniowa57148
PabianiceCyprysowa
PabianiceCzereśniowa
PabianiceGdańska77108144
PabianiceKsiężycowa79110148
PabianiceNieduża
PabianiceOliwkowa
PabianiceSkładowa
PabianiceSzynkielewska
PabianiceŚliwkowa
PabianiceWarzywna
PabianiceWiśniowa
PabianiceWspólna
PabianiceBatalionów Chłopskich58
PabianiceRolnicza59147
PabianiceGrobelna6077108144
PabianicePoprzeczna
PabianiceSobieskiego
PabianiceStary Rynek78109145
PabianiceSzewska77108144
PabianiceGrabowa617689117159
PabianicePCK
PabianiceTadeusza Świątka
PabianiceTargowa
PabianiceKolbego62
PabianiceKościuszki86115157
PabianiceMielczarskiego6381118160
PabianicePomorska90
PabianiceZielona88116158
PabianiceEichlera6486115156
PabianiceBukowa65
PabianiceJałowcowa
PabianiceKalinowa
PabianiceOrganizacji WiN
PabianiceOrzechowa
PabianiceOsikowa
PabianiceŚwierkowa
PabianiceŻniwna
PabianiceDobra6684113151
PabianiceSłoneczna
PabianiceSybiraków67
PabianiceWillowa
PabianiceWiosenna
PabianiceZaradzyńska
PabianiceKazimierza68152
PabianiceKopernika
PabianiceAkacjowa6986115157
PabianiceBrauna
PabianiceBrzozowa
PabianiceGromadzka
PabianiceJaworowa
PabianiceJesionowa
PabianiceKlonowa
PabianiceŁączna
PabianiceNapierskiego
PabianiceTopolowa
PabianiceŻytowicka157
Pabianice3-go Maja7077113153
PabianiceWarszawska78114155
PabianiceWidzewska 1-7A85
PabianiceBystra7184113153
PabianiceFamilijna
PabianiceKsawerowska
PabianiceNastrojowa

Oznaczenie sadu: Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział KRS Nr 0000005790.
REGON: 590765381, NIP 769-19-17-979, Wysokość kapitału zakładowego: 57.988.400,00 zł
"EKO-REGION" sp. z o.o. - ul. Bawełniana 18, 97-400 Bełchatów, tel. (044) 633 08 15, fax (044) 633 08 19